KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093512
nr 1309 3512
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på pannå, 55x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:26:45
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)